Skip to content Skip to footer

Jak to bude probíhat?

01_kontakt
Napište nám

Napište nám svou poptávku přes kontaktní formulář a nejpozději do 2 dnů se Vám ozve náš technický specialista, který zhruba nastíní jaká řešení přicházejí ve Vašem případě v úvahu. Následně si domluvíte osobní schůzku u Vás doma.

02_navsteva
Návštěva u Vás doma

Probereme společně Vaší představu o instalaci, roční spotřebu energie a další potřebná data, dle kterých navrhneme odpovídající řešení fotovoltaiky.  Dozvíte se od nás veškeré potřebné informace, které jsou k realizaci potřeba.

03_nabidka
Nabídka

Po zapracování veškerých podkladů získaných na osobní návštěvě, Vám zašleme nejpozději do 2 dnů přehlednou cenovou nabídku, která bude korespondovat s Vaší představou. Na konkrétní střešní krytinu nabídneme ideální umístění panelů a spočítáme nejvhodnější systém všech ostatních komponentů.

04_smlouva
Smlouva

Po odsouhlasení nabídky Vám připravíme návrh smlouvy a rozpočet.  Podpisem smlouvy se neprodleně pouštíme do práce a můžeme instalovat v termínu, který Vám bude vyhovovat.

05_instalace
Instalace a montáž

Kompletní instalaci provede náš odborný technický tým. S ohledem na velikost instalace jsou panely položeny během jediného dne. Složitější systémy však do 3 dnů. Technici systém zapojí, zprovozní, vysvětlí Vám jeho funkčnost a jeho ovládání.

06_revize
Revize instalace a připojení do distribuční sítě

Po instalaci následuje jeho „revize“ kdy Vás navštíví autorizační technik, který prověří správnost zapojení celého systému a předá Vám dokumenty nezbytné pro připojení do distribuční sítě (ČEZ, PRE atd..). Souběžně Vás navštíví též technik dané distribuční sítě, zkontroluje správnost napojení systému a napojí Vás do sítě.

07_dotace
Dotace

Dotaci vyřizujeme za Vás. Zapojením systému do sítě zahajujeme zaslání veškeré dokumentace na Státní fond životního prostředí. Jakmile budou dokumenty zpracovány, dotace Vám přijde na Váš bankovní účet.

Subscribe for the updates!